Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Orange LTE tfu


MojePoleOjBoze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio wybrałem internet mobilny Orange LTE Air Box 2. I jest k***a jeden problem. Nic na nim k***a nie działa. Na modemie cały zasięg, lte, wi fi jest wszystko pięknie. A jak działa? Chujnia z grzybnią. Po zrestartowaniu modemu net jest przez 2 min (który i tak działa jak d****a po całonocnej zmianie) a potem nagle zrywa. Wiecie co to za ból jak co 2 minuty macie w Lolu dc bo Orange nie potrafi ogarnąć dobrego neta? Uprzedzając pytania. Tak, pozwałem Orange. Znaczy dzwoniłem na pomoc techniczna. I co mi powiedzieli? PROBLEM NIE LEŻY PO NASZEJ STRONIE. Wychodzą z założenia że klient ma tylko płacić i nic nie dostawać w zamian. Uprzedzając inne pytania. Tak, mam zasięg LTE w mojej okolicy. Na telefonie LTE śmiga aż miło. A na pc? Chujnia k***a. I teraz pytam. Czy ma ktoś jakiś pomysł żeby ogarnać ten bubel? Zrobie wszystko żeby to działało bo umowa na 2 lata i jeśli przez tyle mam sie męczyć z tym gównem to ide jutro sie wychuśtać. Peace love and J**** Orange. 

PS. Wszelkie screeny i info techniczne podaje od ręki.

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Przecież od dawna wiadomo że plus i Orange to są ścierwa, Ja z plusa wziąłem telefon który jest warty 400 zł i muszę prezent 4 lata płacić po 50 zł miesięcznie, jebani idioci.. tylko w play najlepiej wszystko brać, każdy poleca, sam mam internet z play na telefonie i nie żałuję bo śmiga aż miło.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Przecież od dawna wiadomo że plus i Orange to są ścierwa, Ja z plusa wziąłem telefon który jest warty 400 zł i muszę prezent 4 lata płacić po 50 zł miesięcznie, jebani idioci.. tylko w play najlepiej wszystko brać, każdy poleca, sam mam internet z play na telefonie i nie żałuję bo śmiga aż miło.

Miałem wcześniej Neostrade tez od Orange i nigdy nie miałem z nia problemów. Poza tym mi chodzi o internet na PC a nie na telefon. Napisałem ze na telefonie śmiga to lte. ( od razu dodam ze chodzi mi o pakiet danych prosto z telefonu, nie wifi z modemu)
*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Pierdolisz ja mam taki sam modem i normalnie śmiga bez przeszkód ,pewnie na jakieś biedo-wsi mieszkasz i dlatego takie problemy

DhyEdvI.gif

Opublikowano

Pierdolisz ja mam taki sam modem i normalnie śmiga bez przeszkód ,pewnie na jakieś biedo-wsi mieszkasz i dlatego takie problemy

Śmieszku, jakbym mieszkał na jakiejś biedowsi to bym nie miał zasięgu. Poza tym powtarzam po raz enty ze zasięg jest na full, jest LTE.
*Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Obecnie nawet na biedowsiach jest zasięg LTE wszystkich operatorów,więc Twoja teoria z tym że nie mieszkasz na zadupiu legła w gruzach.

Skoro masz problemy z nimi-rozwiąż umowę,poszukaj dostawcy z okolic,nie z sieciówek.

Opublikowano

>2k16

>ludzie debile nadal podpisują umowy na internet z orange

>płacz w każdym zakątku internetu, że ruchają ich w dupsko bez smarowania na tym necie

Możesz spróbować kupić antenę do modemu i wyprowadzić ją na zewnątrz w kierunku najbliższej anteny. Najlepiej jednak zerwać umowę i wziąć z play/cyfrowego polsatu(ten łapie straszne pingi przy odpalaniu yt).

Opublikowano

Ludzie zawsze będą jebani przez orange bo o kurde jestem januszem biznesu to bede miau internecik super i rachuneczki mniejsze czy co tam oni oferują. Orange to największe g****o jakie może być. Plus ma dobre oferty sms i dzwonienie, internet drogi w h*j, play 45 zł nielimitowany lte przez miesiąc w kom, lap, pc gdzie chcesz i smsy po 5 groszy coś koło tego a dzwonienie też supcio. Jak chcesz mieć internet nie od play to bierz vectre netie czy co tam jest

Opublikowano

Ludzie zawsze będą jebani przez orange bo o kurde jestem januszem biznesu to bede miau internecik super i rachuneczki mniejsze czy co tam oni oferują. Orange to największe g****o jakie może być. Plus ma dobre oferty sms i dzwonienie, internet drogi w h*j, play 45 zł nielimitowany lte przez miesiąc w kom, lap, pc gdzie chcesz i smsy po 5 groszy coś koło tego a dzwonienie też supcio. Jak chcesz mieć internet nie od play to bierz vectre netie czy co tam jest

Przetestowałem wszystkich ISP w mojej miejscowości co do LTE (jedynej u mnie opcji) i u mnie:

Orange > Play > Plus > T-Mobile

Gdzie za Orange płace najmniej ze wszystkich, mam 2x szybszy Internet, niż z Play.

Orange ma masę fatalnych opinii, więc przy wybieraniu sam podpisywałem umowę przez Internet, żeby móc zrezygnować, okazuje się

że to była najlepsza opcja i używam już kilka miesięcy bez zarzutu.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Nie oczekuj od internetu mobilnego ŻADNEJ stabilności.

To jest internet do sprawdzenia meila i wejscia na fejsbuka a nie do czegokolwiek innego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...